O przychodni

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MAG-MED dba o Państwa zdrowie już od ponad 10 lat. Poprzez nowoczesną aparaturę medyczną i pełen profesjonalizmu personel staramy się zapewnić Państwu jak najwyższą jakość realizowanych przez nas usług medycznych. Dbając o ciągłą poprawę  efektów leczenia wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodnym z międzynarodową normą ISO 9001:2008. Obecnie można u nas skorzystać z usług medycznych realizowanych zarówno w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia, jak i komercyjnie.

 

Posiadamy następujące specjalistyczne poradnie zdrowia.

Poradnia Internistyczna

Internista, znany również jako lekarz chorób wewnętrznych, zajmuje się całym procesem leczenia pacjenta, zaczynając od profilaktyki, po diagnostykę, leczenie, rehabilitację oraz kontrolę stanu zdrowia.

Poradnia Rehabilitacyjna

Rehabilitacja jest nieodzownym elementem współczesnej terapii i naszym powołaniem. Łacińskie słowo „habilitas” oznacza zręczność, sprawność, a przedrostek „re” zwrotność.

Poradnia Ortopedyczna

Ortopeda to lekarz zajmujący się schorzeniami i urazami kości, stawów i mięśni. Zajmuje się m.in. leczeniem wad rozwojowych narządu ruchu oraz poprawianiem i przywracaniem czynności narządu ruchu.

Poradnia Psychiatryczna

W poradni stosowane jest leczenie obejmujące diagnozę i leczenie psychiatryczne. Konsultacja lekarza psychiatry jest szczególnie zalecana po przebyciu różnego rodzaju traumatycznych doświadczeń, mogących mieć wpływ na zdrowie psychiczne.

Poradnia Uzależnień

Poradnia Neurochirurgiczna

Poradnia Medycyny Pracy

W zakresie medycyny pracy proponujemy: badania profilaktyczne wstępne (przy przyjmowaniu pracownika do pracy), badania profilaktyczne okresowe (dotyczą pracowników pracujących na danym stanowisku)

Facebook